Hesaplarım {{user.balance}} Kredi
Henüz Hesap Eklemediniz

Kredi Yenilemek İçin Hesap Eklemelisiniz.

Kredi Yenile + 50.00 Kredi Kazan

Kalan Süre:{{gift.hour}} saat {{gift.minute}} dakika

Instagram Yorum Hilesi

Giriş yaptıktan sonra ücretsiz olarak takipçi, beğeni sistemi dahil tüm instagram özelliklerini ücretsiz kullanabilir.

Min:10 Max:3000
Mevcut Kredi: {{user.balance}}
İşlem Geçmişim
Henüz Hesap Eklemediniz
Kredi Geçmişim
Henüz Hesap Eklemediniz

Gönderilerinize Ücretsiz Yorum Atılsın

Sitemize giren son kullanıcıların en çok tercih ettiği hileler arasında yer alan Instagram yorum hizmeti ile her gün yeni kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Instagram yorum hilesi şifresiz bir hizmettir ve sizlerden hiçbir şekilde hesabınızın şifresini istemez. Bu durum da güvenilir bir şekilde yorum hilesinden faydalanmanıza yardımcı olur. Sistemimizde yer alan yorum hileleri 2 farklı şekildedir. Birisi gönderilerinize yapılmasını istediğiniz yorumlar için diğeri ise yapılan yorumlara göndermek istediğiniz beğeniler içindir.

Sistemimizde yer alan Instagram yorum hilesi ile dilediğiniz gönderiye yorum attırabilirsiniz. Fakat yorum atılacak hesabın herkese açık (gizli olmaması) gerekmektedir. Eğer kendi hesabınıza yorum attıracaksanız hesabınızın herkese açık olmasına dikkat edin. Aksi takdirde hile çalışmayacaktır. Instagram yorum hilesi ücretsiz olarak sistemimizde aktiftir ve hesabınızda yer alan kredilerle dilediğiniz kadar yorum hizmeti alabilirsiniz. Yorum hizmeti sayesinde gönderilerinizin keşfete düşme ihtimali artacak ve keşfete düştüğü takdirde yeni takipçiler kazanmanızı sağlayacaktır. Son yıllarda büyük artış gösteren çekiliş sayfaları da çekilişe katılan kişi sayısını çok göstermek için Instagram yorum attırma hilesi almakta ve daha fazla kullanıcının yaptıkları çekilişe katılmasını sağlamaktadır. Eğer organik bir takipçi kitlesi edinmek istiyorsanız hesabınızdan çekiliş yapabilir, çekiliş postuna da sitemizden ücretsiz yorum hizmeti alabilir ve kısa sürede binlerce yeni takipçiye ulaşabilirsiniz.

Sistemimizde yer alan bir diğer yorum hilesi ise atılan yorumları beğendirme hilesidir. Diğer hileler gibi ücretsiz olan bu hilede sizin veya herhangi bir sayfanın gönderisine atılan yorumları beğeni gönderebilir ve diğer yorumlardan daha üste çıkarak diğer kullanıcıların ilk bu yorumu yorumları görmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fenomen hesaplara yapılan güzel ve en üstte yer alan yorumlar yorum atılan sayfanın takipçileri tarafından sizin hesabınıza takipçi gelmesini sağlayabilir. Yorum hilesi Instagram hesabınızda başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için yorum yapılan sayfanın profilinin herkese açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde yorum hizmeti çalışmayacaktır.

Instagram şifresiz yorum hizmet için sistemimize giriş yapmanız yeterlidir. Anlık olarak gönderilen yorum hilesi Instagram hesabınıza kısa sürede gönderilecektir. Diğer ücretsiz yorum hilesi sitelerinden farklı olarak sitemizde almış olduğunuz yorum hizmetleri siz profilinizden silmediğiniz sürede silinmemektedir. Özellikle hesap güvenliğine dikkat eden birçok kullanıcı sitemizde yer alan Instagram şifresiz yorum hilesini kullanmakta ve herkse tavsiye etmektedir.