Skip links

Instagram ‘da başarıyı Yakalamanın Formülü

Neredeyse bütün kullanıcılar Instagram ‘da başarılı olmak ister fakat bu kişilerin küçük bir kısmı gerçekten başarıyı yakalayabilirler. Bunun nedeni Instagram ‘da başarıyı yakalamanın formülünü bilmemelerindendir. Bu yazımızda sizler için bu yollardan bahsederek sizleri başarıya ulaştırmak için daha ileriye taşıyacağız. Lafı daha fazla uzatmadan gelin bu başarının sırları nelerdir bunlara bir göz atalım.

Profilinizi Tamamlamak

Eğer Instagram ‘da başarılı olmak istiyorsanız hesabınız ister kişisel isterse işletme hesabı olsun profilinizi tamamlamalı ve profesyonel bir görünüm kazandırmalısınız. Profilinizi tamamlamak başarıya ulaşmak için gerekli ilk adımdır. Profil düzenlemesi için sosyal medya uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

İçerik Kalitesi

Hesabınızda veya hesaplarınızda paylaşacağınız içerikler kaliteli olmalıdır. Bu kalite hem çözünürlük açısından hem de konsept açısından iyi içerikler demektir. Özellikle bir işletme hesabınız varsa işletmelerinizi en iyi yansıtacak yüksek kalitede içeriklerle hesabınızı desteklemelisiniz aksi takdirde mahalle dükkânı gibi bir görünüm alacak ve takipçi kazanma ihtimaliniz oldukça düşecektir.

Instagram Sponsor Reklam Vermek

Eğer ilk 2 maddeyi tam anlamıyla gerçekleştirdiğinizi düşünüyorsanız artık hesabınız başarıya ulaşma konusunda bir sonraki adıma geçebilir. Bu adım Instagram sponsorlu reklam vermektir. Instagram sponsorlu reklam sayesinde istediğiniz kitlelere erişebilir ve hem yeni takipçi hem de etkileşim kazanabilirsiniz. Özellikle Instagram üzerinden satış yapan hesaplar sponsorlu reklamlar ile kısa sürede satışlarını 2 veya 3 katına çıkartmaktadır. Sizde alacağınız bir profesyonel yardım ile kısa sürede Instagram ‘da başarılı olabilirsiniz. Sponsorlu reklam ayarları ile dilediğiniz lokasyonda, dilediğiniz yaş ve cinsiyette, dilediğiniz sayfayı takip eden kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

Büyük Sayfalar ve Influcarlar ile Reklam Çalışması

Instagram ‘da Başarıyı Yakalamanın formülleri arasında kuşkusuz en etkili ve önemlisi büyük sayfalar ve Inlucarlar ile reklam çalışması yer almaktadır. Bunun nedeni bu yöntemle birkaç saat içerisinde binlerce yeni takipçiye ulaşabilmenizdir. Özellikle sosyal medyada sözü geçen kullanıcılara sahip olan Danla Bilic gibi kullanıcılarla yapacağınız çalışma çok verimli geçecektir. Eğer hesabınız da yeterli derecede profesyonelse tebrik ederiz artık Instagram ‘da başarıyı yakalamış bir hesapsınız. Bu başarıyı devam ettirmek artık sizin gönderi kalitenize, takipçileri elinizde tutma becerinize kalacaktır.

Takipçi ve Aynı Oranda Beğeni

Instagram ‘da başarıyı yakalamanın formülleri arasında yer alan en klişe cevap keşfete düşmektedir. Instagram keşfet bölümüne girebilmeniz için de en etkili yöntem takipçi ve o oranda beğeni satın almaktır. Bu sayede hesabınıza göz atan kullanıcılar takipçileriniz tarafından oldukça beğenildiğinizi düşünecektir ve sizi takip etmek isteği bir o kadar artacaktır. Eğer Instagram üzerinden satış yapacaksanız yorum satın alarak ürünlerinize olumlu yorumlar yaptırarak profilinizi ziyaret eden kişilerin ürünlerinizi almalarını sağlayabilirsiniz.

 

Yukarıda sizler için bahsettiğimiz Instagram ’da başarıyı yakalamanın formüllerine dikkat ederek her bir maddeyi uygulayarak kısa sürede istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. Bu ve bunlara benzer daha fazla tüyo ve konu için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca yine web sitemizde mevcut olan ücretsiz takipçi hilesi, ücretsiz beğeni hilesi ve ücretsiz video izleme hilelerinden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yaz